Liczniki samochodowe korekta, naprawa Elektronika samochodowa Voltech

liczniki samochodowe korekta naprawaLiczniki samochodowe korekta i naprawa – Robimy niemal wszystko co możemy sobie wyobrazic. Korekta, naprawa, wymiana, programowanie nowego licznika do auta aby poprawnie funkcjonował. Korygujemy np gdy zajdzie potrzeba wymiany i powrotu do oryginalnego przebiegu. Modyfikujemy też oprogramowanie w celu zmiany języka lub rozszerzenia funkcjonalności licznika, typu doposażenie w komputer pokładowy, nawigacje w liczniku, itp…

Liczniki samochodowe

Voltech elektronika samochodowa wykonuje między innymi programowanie licznika samochodowego. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który po podłączeniu do elektroniki samochodu będzie w stanie dokładnie sprawdzić, wszystkie parametry oraz to, czy licznik został cofnięty i ile wynosi faktyczny stan. Wykonana przez nas korekta licznika samochodowego gwarantuje bezpieczne użytkowanie auta.

Voltech elektronika samochodowa zespół pasjonatów, którzy znają się na tym, co robią. Nie wróżymy z fusów. Znamy się na samochodach i potrafimy wiele z nich wyczytać. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy obawy, że licznik Twojego samochodu został w jakikolwiek sposób zmanipulowany, przyjdź do Voltech. Zajmiemy się Twoim samochodem. Korekta przebiegu licznika samochodowego to dla nas pestka. Wykonujemy profesjonalne pomiary i pomożemy Ci przywrócić właściwe ustawienia, byś mógł jeździć w pełni bezpiecznie. W sytuacji, gdy nie można sprawdzić dokładnych danych w komputerze pokładowym, wówczas przyglądamy się stanowi technicznemu samochodu. To prawdziwa skarbnica wiedzy. Kondycja pojazdu mówi nam o nim więcej niż aktualny stan licznika.

Przed zakupem używanego auta radzimy także mieć oczy szeroko otwarte i zachować rozsądek. Warto zasięgnąć rady u doświadczonych dealerów oraz na forach internetowych i poczytać o interesujących nas modelach samochodów. Kilkuletnie auto o bardzo małym przebiegu powinno nas zaniepokoić. Zazwyczaj ludzie kupują samochody, by nimi jeździć, niski stan licznika może więc sugerować jakąś zewnętrzną ingerencję. Jeśli decydujemy się na zakup używanego auta z Niemiec, Francji czy Włoch, musimy pamiętać, że tamtejsza klasa średnia nie kupuje samochodu z wyższej półki, by zrobić nim ledwie 10 000 km rocznie. Należy przyjąć, że minimalna wartość to około 30 000 km. Nie dajcie się zwieść. Wysoki przebieg licznika to jeszcze nie powód do zmartwień. Najważniejsze, by auto było w dobrym stanie technicznym, bo dopiero on daje radość z jazdy i tak istotne bezpieczeństwo.

Co to jest licznik elektroniczny? zobacz tutaj na wikipedia

Zadzwoń, dowiedz się więcej o licznikach samochodowych

[Głosów:31    Średnia:4.2/5]
admin 7 września 2016

Autor wpisu: admin

Jakub Gasik właściciel firmy Elektronika samochodowa Voltech w Sochaczewie